Mercedes-Benz PRAHA silnice 2018
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v Plzni a Karlových Varech

Díky všem!!!

Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice Mercedes-Benz Praha silnice 2018 je za námi. Věříme, že si všichni odnesli ze šampionátu příjemný sportovní zážitek. Dovolte, abychom poděkovali všem, kdo se na tom sebemenší měrou podíleli.

Děkujeme za pochopení všem, koho se dotkla dopravní omezení související s organizací závodů v Karlových Varech a Plzni. Jsme si vědomi toho, že řada obyvatel obou měst a okolí se musela vzdát svého pohodlí bez ohledu na to, že nejsou fanoušky cyklistiky. Vážíme si toho a omlouváme se za případné komplikace. Věříme, že jich nebylo mnoho.

Díky všem dobrovolníkům, bez jejichž nezištné pomoci by šampionát nemohl proběhnout. Pomáhali jste se vším, co bylo třeba, s úsměvem – i když bylo chladno. Klobouk dolů.

Vděčíme za úžasnou podporu Plzeňskému i Karlovarskému kraji, magistrátům Plzně i Karlových Varů a vedení okolních obcí, kudy procházely trasy časovky i silničních závodů. Neobešli bychom se bez spolupráce se složkami Integrovaného záchranného systému.

Naši partneři jsou pro nás úžasnými parťáky – nejenže podpořili závod, ale podíleli se i na doprovodném programu v obou městech, díky čemuž se český a slovenský šampionát mohl přiblížit světovým závodům.

A velké díky patří všem fanouškům, divákům, závodníkům a závodnicím, kteří na trati i vedle ní vytvořili skvělou cyklistickou zábavu a kulisu.