Mercedes-Benz PRAHA silnice 2018
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v Plzni a Karlových Varech

Jak vidí šampionát Jiří Ježek a Petr Vakoč?

Zajímá vás, jak vnímá šestinásobný paralympijský šampion Jiří Ježek jednotlivé české a slovenské hvězdy společného mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice? Čím jsou podle něj výjimeční Peter Sagan, Roman Kreuziger, Zdeněk Štybar nebo Jan Hirt? Pak čtěte dál.

Paralympijský šampion Jiří Ježek (na snímku), který během kariéry mnohokrát úspěšně soupeřil se zdravými závodníky, byl hostem pondělního Press klubu Frekvence 1. Jak vidí trať časovky s nezvyklým stoupáním? Co se člověku honí hlavou během silničního závodu? To si můžete poslechnout ZDE.

„Nedělní silniční závod bude přehlídkou našich nejlepších silničních profesionálů,“ řekl Jiří Ježek v Press klubu. „Už jen z příprav cítím, že to bude nádherný podnik,“ dodal Ježek, který bude předjezdcem čtvrteční časovky a v sobotu se zúčastní charitativního závodu Nadace ČEZ.

Není to však poslední cyklistický rozhovor na Frekvenci 1. V pátek 22. června si v Press klubu od 18:00 můžete vyslechnout Petra Vakoče, který se úspěšně vrací zpět do sedla po kolizi s nákladním vozem v Jižní Africe a zranění páteře.

Podívejte se také na videopozvánku od ambasadora Jiřího Ježka.