Mercedes-Benz PRAHA silnice 2018
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v Plzni a Karlových Varech

Kompletní výsledky časovek

Mistrovství republiky v silniční cyklistice začalo časovkami. Aktuální dění včetně fotografií ze závodu jste mohli sledovat v on-line zpravodajství. Níže najdete průběžně doplňované výsledky jednotlivých kategorií a oficiální výsledkovou listinu.

Průběžně aktualizovaná výsledková listina:

Výsledková listina_finální

Časovka muži Elite ČR (40 km)

1. Josef ČERNÝ, 58:32
2. Jan BÁRTA, 59:10
3. Michael KUKRLE, 1:00:49
4. Nikolas PIETRULA, 1:01:23
5. Tomáš BUCHÁČEK, 1:01:39

Časovka muži Elite SR (40 km)

1. Marek ČANECKÝ, 1:03:18,672
2. Patrik TYBOR, 1:03:30,969
3. Martin HARING, 1:04:01,324
4. Andrej CULLY, 1:05:21,634
5. Štefan NOTA, 1:06:25,979

Časovka ženy ČR (20 km)

1. Tereza KORVASOVÁ, 35:17,886
2. Jarmila MACHAČOVÁ, 36:03,762
3. Melissa VAN NECK, 36:26,939
4. Nikola BAJGEROVÁ, 36:38,706
5. Dana POSPÍŠILOVÁ, 38:03,505

Časovka ženy SR (20 km)

1. Tatiana JASEKOVÁ, 36:11,949
2. Lívia HANESOVÁ, 37:59,074
3. Alžběta BAČÍKOVÁ, 38:25,202
4. Tereza MEDVEĎOVÁ, 38:27,516
5. Andrea JUHÁSOVÁ, 38:51,755

Časovka muži U23 ČR (40 km)

1. Jakub OTRUBA, 1:03:06,789
2. Roman LEHKÝ, 1:04:20,800
3. Richard HOLEC, 1:04:23,662
4. Michal KOHOUT, 1:04:55,524
5. Michal SCHURAN, 1:07:34,956

Časovka muži U23 SR (40 km)

1. Matúš ŠTOČEK, 1:05:24,386
2. Adrián BABIČ, 1:05:35,037
3. Juraj BELLAN, 1:05:35,673
4. Samuel OROS, 1:06:35,660
5. Matúš MELIŠ, 1:08:35,368

Časovka juniorky ČR (20 km)

1. Markéta HÁJKOVÁ, 35:56,60
2. Tereza SÁSKOVÁ, 37:13,867
3. Veronika JANDOVÁ, 37:58,943
4. Klára VERNEROVÁ, 39:26,758
5. Anna SOUČKOVÁ, 39:38,379

Časovka juniorky SR (20 km)

1. MACHÁLKOVÁ Petra, 38:13,867
2. PAULECHOVÁ Radka, 38:40,422
3. HRTÁNKOVÁ Júlia, 39:39,356
4. HORVÁTHOVÁ Hana, 40:05,860
5. DEBNÁROVÁ Laura, 41:58,085
6. TURÓCZIOVÁ Dominika, 43:31,419

Časovka junioři ČR (20 km)

1. Karel VACEK, 31:20,360
2. Petr KELEMEN, 31:50,553
3. Tomas KOPECKÝ 31:57,103
4. Jakub BOUČEK 32:22,175
5. Jakub ŤOUPALÍK 32:24,898

Časovka junioři SR (20 km)

1. Adam FOLTÁN, 32:47,842
2. Lukáš KUBIŠ, 32:57,274
3. Pavol KRAMARČÍK, 33:57,759
4. Štefan MICHALIČKA, 34:04,846
5. Matúš BANIAR, 34:10,306