Mercedes-Benz PRAHA silnice 2018
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice v Plzni a Karlových Varech

On-line přenos ze závodu

Zde můžete sledovat on-line přenosy z Karlových Varů a z Plzně ze všech tří závodních dnů, včetně fotozpravodajství přímo z trati.

18:03

Výsledky těch nejlepších závodníků třetí vlny časovky

1. Josef ČERNÝ, 0:58:32
2. Jan BÁRTA, 0:59:10
3. Michael KUKRLE, 1:00:49
4. Nikolas PIETRULA, 1:01:23
5. Tomáš BUCHÁČEK, 1:01:39
6. Daniel TUREK, 1:02:18
7. Zdeněk ŠTYBAR, 1:03:16

17:59

Závod se Zdeňku Štybarovi nepovedl podle očekávání, medaili nezíská.

17:55

Zdeněk ŠTYBAR dojel v čase 1:03:16 a na medaili nezíská.

17:55

Matěj ZAHÁLKA dojel v čase 1:03:21, Daniel TUREK dojel v čase 1:02:18.

17:53

Josef ČERNÝ dojel v čase 0:58:32 a je průběžně první!

17:51

Jan BÁRTA dojel v čase 0:59:10 a je průběžně první.

17:48

Radek KRUMMER dojel v čase 1:10:24.

17:45

Nicolas PIETRULA dojel v čase 1:01:23, Tomáš BUCHÁČEK v čase 1:01:39, Václav NEŽERKA v čase 1:03:49

17:44

Tomáš RESS dojel v čase 1:10:29.

17:41

Pavel JELÍNEK dojel v čase 1:09:41, Michal KOLLERT v čase 1:05:15.

17:39

První závodníci jsou v cíli! Ondřej PÁVEK dojel 40 kilometrů v čase 1:05:50, Ondřej FIERLA v čase 1:06:56 a Miroslav THUMA v čase 1:09:00.

17:27

Nicolas PIETRULA projel první kolo s časem 30:11, Tomáš BUCHÁČEK s časem 30:24.

17:24

Daniel TUREK projel první kolo s časem 31:11, Michael KUKRLE s časem 30:08, Matěj ZAHÁLKA s časem 31:10.

17:20

Zdeněk ŠTYBAR projel první kolo s časem 29:48 a je třetí. Jan Bárta zajel 29:10 a je druhý!

17:19

Josef ČERNÝ projel první kolo s bezkonkurenčně nejlepším časem - 28:51.

17:13

Tomáš BUCHÁČEK projel první kolo s časem 30:24 a je tedy průběžně první. Jan KRAUS projel první kolo s časem 32:01 a je druhý.

17:09

Michal KOLLERT zajel zatím nejrychlejší kolo třetí vlny - 32:29

17:05

Ondřej FIERLA projel první kolo s časem 32:56.

17:05

Pavel JELÍNEK projel první kolo s časem 34:38 a Ondřej PÁVEK s časem 32:46.

17:03

Miroslav THUMA projel první kolo časovky s časem 33:30.

17:02

Momentka z tratě.

16:46

Druhou vlnu časovky ovládl Marek ČANECKÝ s časem 1:03:18, na druhém místě je Patrik TYBOR s časem 1:03:30, na třetím místě Martin HARING s časem 1:04:01.

16:41

Marek ČANECKÝ dojel s časem 1:03:18 a je tedy první! Andrej CULLY v čase 1:05:21 a Štefan NÔTA dojel s časem 1:06:25.

16:37

Juraj BELLAN dojel s časem 1:05:35. 

16:35

Adrián BABIČ dojel s časem 1:05:35.

16:33

Patrik TYBOR dojel v čase 1:03:30 a opět se mění obsazení první příčky. Tu momentálně drží TYBOR.

16:32

Martin HARING dojel v čase 1:04:01 a je průběžně první! Johan SCHWABIK dojel v čase 1:08:45.

16:31

Filip TARAGEL dojel v čase 1:07:07 a je druhý za OROSEM.

16:30

Martin VLČÁK dojel v čase 1:09:58, první místa neohrozí.

16:29

Samuel OROS dojel v čase 1:06:35 a je průběžně první!

16:27

Juraj LAJCHA dojel v čase 1:08:30 a bere průběžné druhé místo pro sebe.

16:26

Matúš MELIŠ dojel v čase 1:08:35 a bere pro sebe průběžné druhé místo.

16:25

Michal HLOŽA dojel závod druhé vlny v čase 1:10:01. Zatím je na druhém místě.

16:20

Závodníci druhé vlny, kteří zanedlouho projedou cíl po 40 kilometrech, budou muset porazit Ondreje Mačaje (čas 1:10:27) a Tomáše Nagyho (čas 1:08:18), kteří jeli už v první vlně.

16:09

Marek ČANECKÝ projel první kolo s časem 31:39.

16:05

Andrej STRMISKA po prvním kole s časem 34:05, Martin MAHĎAR s časem 34:08, Štefan NÔTA s časem 33:15 a Andrej CULLY s časem 32:51.

16:03

Matúš ŠTOČEK projel první kolo s časem 32:40, Juraj BELLAN s časem 32:35.

16:02

Dávid KAŠKO projel první kolo s časem 33:55, Patrik Tybor s časem 31:34.

15:57

Filip VANČO zajel první kolo s časem 36:31, Martin HARING s časem 31:54, Adrián BABIČ s časem 32:23.

15:55

Samuel OROS zajel prnví kolo v čase 33:07.

15:49

První závodníci projeli první kolo, Michal HLOŽA s časem 34:28, Adrián FOLTÁN 35:30, Pavol TUŽÁK 34:56 a Matúš MELIŠ 34:19.

15:30

Vítězové v kategorii mužů do 23 let v časovce na 40 kilometrů:

1. Jakub OTRUBA, 1:03:06
2. Roman LEHKÝ, 1:04:20
3. Richard HOLEC, 1:04:23

15:27

Střídání stráží na prvním místě. Průběžně vede Jakub OTRUBA s cílovým časem 1:03:06

15:26

Michal SCHURAN s cílovým časem 1:07:34.

15:21

Roman LEHKÝ dojel s cílovým časem 1:04:20 a je průběžně první!

15:20

Jiří ŠORM dojel s cílovým časem 1:10:29, Karel KUBA s časem 1:12:29.

15:19

Dojeli další závodníci. Michal KOHOUT zatím na druhém místě s časem 1:04:55. Petr KLABOUCH dojel v čase 1:07:53, Martin SPUDIL v čase 1:12:54.

15:14

Richard HABERMANN má za sebou celých 40 kilometrů, zajel je s cílovým časem 1:08:40, za ním dojel Jaroslav HRADECKÝ s cílovým časem 1:08:47. Zatím na prvním místě je Richard Holec s časem 1:04:23.

15:00

Ondrej MAČAJ po prvním kole s časem 35:36, Miklós SZABÓ s časem 35:58.

15:00

Martin WACHS projel první kolo za 37:00.

14:58

Tomáš NAGY projel první kolo v čase 34:22, za ním Adam KAPITÁN v čase 35:48, a Daniel Líška v čase 37:00.

 

14:51

Adam ŤOUPALÍK časovku nedokončí.

14:48

Jakub OTRUBA projel první kolo v čase 31:08, Jan RAJCHART za 32:53. OTRUBA je tak momentálně PRVNÍ!

14:45

Michal SCHURAN projel první kolo za 33:12, za ním v závěsu Roman LEHKÝ 31:52. Roman Lehký je tak zatím na průběžném druhém místě.

14:43

Michal KOHOUT projel první kolo s časem 32:00, Tomáš JAKOUBEK za 33:41.

14:41

Jiří ŠORM zajel první kolo s časem 34:38, Matyáš BUŠEK 37:56, Petr KLABOUCH 33:36.

14:40

Martin SPUDIL z DUKLY vjel do druhého okruhu, první zajel v čase 35:58. Karel KUBA následuje s časem 35:30.

14:38

Jaroslav HRADECKÝ projel první kolo v čase 33:44, za ním Richard HOLEC s časem 31:48.

14:33

Richard HABERMANN projel první kolo v čase 33:45 a pokračuje dál.

14:32

Bývalý paralympionik Jiří Ježek projel po 20 kilometrech cílovou čárou s časem 36:06.

14:18

Juniorští vítězové za Českou republiku!

Uprostřed stojí vítěz Karel Vacek, vlevo druhý Petr Kelemen, vpravo třetí Tomáš Kopecký.

14:13

Juniorští vítězové časovky ze Slovenska! Uprostřed šampion Adam Foltán, vlevo druhý Lukáš Kubiš, vpravo třetí Pavol Kramarčík.

14:07

České vítězky ženské kategorie. Zvítězila Tereza Korvasová (uprostřed), vlevo stojí druhá Jarmila Machačová, vpravo třetí Melissa Van Neck.

14:05

Slovenské juniorské vítězky zleva Radka Paulechová, Petra Machálková a Júlia Hrtánková

14:04

První tři slovenské vítězky ženské kategorie
Uprostřed Tatiana JASEKOVÁ, vlevo Lívia HANESOVÁ, vpravo Alžbeta BAČÍKOVÁ

13:56

Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek vyrazil na trať a zajede svých 20 kilometrů

13:24

První tři místa českých juniorů:

1. Karel VACEK, 31:20,360
2. Petr KELEMEN, 31:50,553
3. Tomáš KOPECKÝ, 31:57,103

13:02

Karel VACEK dojel do cíle s časem 31:20,360.

13:01

Jakub BOUČEK dojel do cíle s časem 32:22,175.

13:01

Petr KELEMEN dojel do cíle s časem 31:50,553.

13:00

Jakub ŤOUPALÍK dojel do cíle s časem  32:24,898.

13:00

Jan KAŠPAR dojel do cíle s časem 32:42,843.

12:58

Adam DOLEŽAL dojel do cíle s časem 33:25,868.

12:57

Robert HULA dojel do cíle s časem 34:04,219.

12:56

Tomas KOPECKÝ dojel do cíle s časem 31:57,103.

12:56

Vojtěch ŘEPA dojel do cíle s časem 34:17,123.

12:55

Michal VOLF dojel do cíle s časem 34:18,348.

12:55

Michal ROTTER dojel do cíle s časem 32:32,175.

12:54

Jan VONEŠ dojel do cíle s časem 35:09,840.

12:53

Lukáš RUNT dojel do cíle s časem 34:37,931.

12:52

Daniel BITTNER dojel do cíle s časem 35:42,875.

12:52

Vojtěch KADLEC dojel do cíle s časem 36:22,805.

12:51

Lukáš KOLAŘÍK dojel do cíle s časem 35:03,359.

12:50

Bruno STOČEK dojel do cíle s časem 36:04,790.

12:50

Martin VOLTR dojel do cíle s časem 34:51,145.

12:48

Přímo na trati na závodníky čekají i naši fotografové!

12:46

Tomáš KONEČNÝ dojel do cíle s časem 34:47,467.

12:45

Maxim MÜLLER dojel do cíle s časem 36:36,994.

12:45

Filip ŘEHA dojel do cíle s časem 32:51,676.

12:44

René SMÉKAL dojel do cíle s časem 36:42,676.

12:44

Luboš KOMÍNEK dojel do cíle s časem 33:51,032.

12:43

Josef SLANAŘ dojel do cíle s časem 36:56,854.

12:43

Erik VÁVRA dojel do cíle s časem 37:23,406.

12:42

Adam KŘENEK dojel do cíle s časem 35:22,130.

12:42

Antonín KOSTIHA dojel do cíle s časem 35:40,166.

12:41

Petr HETFLEIŠ dojel do cíle s časem 36:06,030.

12:41

Karel CAMRDA dojel do cíle s časem 35:01,297.

12:41

Martin ČECH dojel do cíle s časem 36:22,130.

12:39

Jakub KUČERA dojel do cíle s časem 34:50,015.

12:38

Štěpán STLOUKAL dojel do cíle s časem 33:39,783.

12:38

Jan ZÁTOPEK dojel do cíle s časem 36:09,933.

12:37

Matyáš JANOŠ dojel do cíle s časem 33:39,407.

12:37

David KLIMEK dojel do cíle s časem 34:16,292.

12:37

Michal FIGALLA dojel do cíle s časem 34:47,654.

12:36

Jáchym ŠTEMBERK dojel do cíle s časem 37:03,397.

12:36

Štěpán HRDINA dojel do cíle s časem 36:35,259.

12:34

Trasa lehká opravdu není!

12:34

Milan ŠIMEK dojel do cíle s časem 35:08,205.

12:33

Filip KONDÁŠ dojel do cíle s časem 35:11,418.

12:32

Viktor KUŠKA dojel do cíle s časem 36:51,520.

12:32

Alvin TOMÁŠEK dojel do cíle s časem 33:10,151.

12:30

Jakub MIKLOVIČ dojel do cíle s časem 36:38,687.

12:30

Adam HOFMEISTER dojel do cíle s časem 37:22,483.

12:29

Jakub DOHNAL dojel do cíle s časem 36:58,049.

12:28

Petr CHRZ dojel do cíle s časem 36:51,886.

12:27

Adam TOVÁREK dojel do cíle s časem 37:44,934.

12:26

David VITNER dojel do cíle s časem 34:12,006.

12:26

Tadeáš PÁV dojel do cíle s časem 36:16,596.

12:25

Jirka Ježek, šestinásobný paralympijský vítěz a předjezdec dnešní časovky v kategorii muži ELITE a U23 dorazil do Varů!

12:23

Jakub HANUS dojel do cíle s časem 39:13,985.

12:19

Karel ARLT dojel do cíle s časem 36:13,126.

12:15

František HONSA dojel do cíle s časem 33:32,150.

12:14

Do cíle už dojíždějí také čeští junioři.

12:13

Matej BLAŠKO dojel do cíle s časem 36:18,040.

12:12

Marek GAJDULA dojel do cíle s časem 34:34,353.

12:10

Adam FOLTÁN dojel do cíle s časem 32:47,842.

12:08

Pavol KRAMARČÍK dojel do cíle s časem 33:57,759.

12:08

Lukáš KUBIŠ dojel do cíle s časem 32:57,274.

12:06

Tomáš MERIAČ dojel do cíle s časem 36:07,095.

12:05

Andrej ZELINA dojel do cíle s časem 34:12,826.

12:04

Matúš BANIAR dojel do cíle s časem 34:10,306.

12:03

Adrián ŠTEIN dojel do cíle s časem 38:16,400.

12:02

Pavol ROVDER dojel do cíle s časem 35:24,710.

12:02

Jakub HODÁS dojel do cíle s časem 34:55,845.

12:01

Richard COMA dojel do cíle s časem 34:39,040.

12:00

Andrej LÍŠKA dojel do cíle s časem 35:36,716.

11:59

Vladimír VAVRINEC dojel do cíle s časem 36:12,215.

11:59

Samuel MIČIAN dojel do cíle s časem 35:32,663.

11:57

Matúš ČERNEK dojel do cíle s časem 34:23,730.

11:56

Tomáš KRÁLOVIČ dojel do cíle s časem 37:02,201.

11:56

Simon NAGY dojel do cíle s časem 34:56,130.

11:55

Tomáš KAMENSKÝ dojel do cíle s časem 34:50,406.

11:54

Jakub HORŇÁK dojel do cíle s časem 37:15,738

11:52

Ivan HAVRAN dojel do cíle s časem 37:30,221.

11:51

Andrej KOMORA dojel do cíle s časem 35:09,489.

11:50

Michal JANÍČEK dojel do cíle s časem 38:25,105

11:49

Dávid SIKORA dojel do cíle s časem 36:02,237.

11:47

Viktor Jaromír SLEZÁK dojel do cíle s časem 36:26,242.

11:44

Do cíle již dojíždějí první junioři!

11:44

Štefan MICHALIČKA dojel do cíle s časem 34:04,846.

11:26

Lucie HOCHMANN dojela do cíle s časem 44:40,457.

11:26

První české závodnice v ženské kategorie dojely v tomto pořadí:
1. Tereza KORVASOVÁ, 35:17,886
2. Jarmila MACHAČOVÁ, 36:03,762
3. VAN NECK Melissa, 36:26,939
4. BAJGEROVÁ Nikola, 36:38,706
5. POSPÍŠILOVÁ Dana, 38:03,505

11:19

Elizabeth UNGERMANOVÁ dojela do cíle s časem 38:37,779.

11:18

Melissa VAN NECK dojela do cíle s časem 36:26,939.

11:17

Kateřina KOHOUTKOVÁ dojela do cíle s časem 38:36,051.

11:17

Anna BOHATÁ dojela do cíle s časem 38:48,100.

11:16

Jarmila MACHAČOVÁ dojela do cíle s časem 36:03,762.

11:16

Aneta ROTTEROVÁ dojela do cíle s časem 38:48,144.

11:15

Naďa VORÁČOVÁ dojela do cíle s časem 38:26,895.

11:14

Nikola BAJGEROVÁ dojela do cíle s časem 36:38,706.

11:13

Tereza KORVASOVÁ z týmu TEAM DUKLA PRAHA dojela do cíle s časem 35:17,886.

11:13

Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ dojela do cíle s časem 40:12,440.

11:11

Kateřina MATERNOVÁ z týmu MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ dojela do cíle s časem 42:48,603.

11:10

Tereza ŠVIHÁLKOVÁ z týmu KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N dojela do cíle s časem 41:08,679.

11:10

Daniela ČUNDERLOVÁ z týmu TJ UNIČOV dojela do cíle s časem 39:47,404.

11:08

Kateřina MUDŘÍKOVÁ z týmu ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ dojela do cíle s časem 38:37,536.

11:08

Dana POSPÍŠILOVÁ z týmu TEAM DUKLA PRAHA dojela do cíle s časem 38:03,505.

11:07

Lucie KRUPOVÁ z týmu EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN dojela do cíle s časem 39:00,873.

11:06

Božena KUČEROVÁ z týmu kola-bbm.cz dojela do cíle s časem 39:59,378.

11:05

Anežka DRAHOTOVÁ z týmu MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ dojela do cíle s časem 38:13,432.

11:04

Na řadě jsou již české závodnice ženské kategorie

Jana ŠIMÁNKOVÁ z týmu Alset racing team dojela do cíle s časem 38:28,938.

11:01

První slovenské závodnice ženské kategorie dojely v tomto pořadí:
1. Tatiana JASEKOVÁ, 36:11,949
2. Lívia HANESOVÁ, 37:59,074
3. Alžbeta BAČÍKOVÁ, 38:25,202
4. Tereza MEDVEĎOVÁ, 38:27,516

11:00

Tereza MEDVEĎOVÁ z týmu Be Pink dojela do cíle s časem 38:27,516.

10:59

Alžbeta BAČÍKOVÁ z týmu CK DUKLA Bratislava dojela do cíle s časem 38:25,202.

10:59

Mariana FINDROVÁ z týmu CK DUKLA Bratislava dojela do cíle s časem 41:14,600.

10:58

Lívia HANESOVÁ z týmu CK Banská Bystrica dojela do cíle s časem 37:59,074.

10:57

Barbora ŠVRČKOVÁ z týmu BRS TECHNOLOGY - KAKTUS BIKE RACING TEAM dojela do cíle s časem 41:53,556.

10:55

Andrea JUHÁSOVÁ z týmu Bike Team Juhasky dojela do cíle s časem 38:51,755.

10:54

Nikola NOSKOVÁ z týmu BE PINK do cíle nedojela, během závodu prodělala pád.

10:53

Tatiana JASEKOVÁ z týmu BIKEPRO SPORT cyklistický tím dojela do cíle s časem 36:11,949.

10:44

Do cíle za pár minut dojedou první závodnice časovky ženské kategorie.

10:39

Na hlavních webových stránkách Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice najdete startovní listiny všech dnešních závodů, tak se určitě podívejte: www.silnice2018.cz/cs/zavody

10:30

Prvních pět českých juniorských závodnic dojelo v tomto pořadí:

1. Markéta HÁJKOVÁ, 35:56,60
2. Tereza SÁSKOVÁ, 37:13,867
3. Veronika JANDOVÁ, 37:58,943
4. Klára VERNEROVÁ, 39:26,758
5. Anna SOUČKOVÁ, 39:38,379

10:29

Kamila JANŮ z týmu ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR dojela do cíle s časem 41:00,036.

10:28

Anna SOUČKOVÁ z týmu TJ KOVO PRAHA dojela do cíle s časem 39:38,379.

10:27

Veronika JANDOVÁ z týmu TJ FAVORIT BRNO dojela do cíle s časem 37:58,943.

10:27

Tereza VANÍČKOVÁ z týmu IVAR CS - AUTHOR TEAM dojela do cíle s časem 41:20,398.

10:25

VERNEROVÁ Klára z týmu IVAR CS - AUTHOR TEAM dojela do cíle s časem 39:26,758.

10:25

Markéta HÁJKOVÁ z týmu SKP DUHA Lanškroun dojela do cíle s časem 35:56,60

10:24

HEŘMANOVSKÁ Hana z týmu TJ UNIČOV dojela do cíle s časem 40:26,324.

10:23

PLCHOVÁ Pavlína z týmu FORCE GO! Jeseník dojela do cíle s časem 43:54,767.

10:23

VAKULOVÁ Jitka z týmu ELKOV AUTHOR junior team dojela do cíle s časem 42:57,795.

10:21

SÁSKOVÁ Tereza z týmu ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM dojela do cíle s časem 37:13,867

10:18

Slovenské juniorské závodnice dojely v tomto pořadí:

1. MACHÁLKOVÁ Petra, 38:13,867
2. PAULECHOVÁ Radka, 38:40,422
3. HRTÁNKOVÁ Júlia, 39:39,356
4. HORVÁTHOVÁ Hana, 40:05,860
5. DEBNÁROVÁ laura, 41:58,085
6. TURÓCZIOVÁ Dominika, 43:31,419

10:16

TURÓCZIOVÁ Dominika z týmu CYKLO SPIŠ dojela do cíle s časem 43:31,419.

10:15

MACHÁLKOVÁ Petra z týmu CyS - Akadémia Petra Sagana dojela do cíle s časem 38:13,867.

10:14

HRTÁNKOVÁ Júlia z týmu Finančné centrum Team dojela do cíle s časem 39:39,356.

10:13

PAULECHOVÁ Radka z týmu CyS - Akadémia Petra Sagana dojela do cíle s časem 38:40,422.

10:11

HORVÁTHOVÁ Hana z týmu PROefekt team dojela do cíle s časem 40:05,860

10:08

DEBNÁROVÁ Laura z týmu CyS - Akadémia Petra Sagana dojela do cíle s časem 41:58,085

10:05

Na trati juniorské časovky je dohromady 16 závodnic. Na fotce Tereza Sásková.

09:45

Všechny juniorské závodnice jsou již na trati. Jako poslední vyjela Kamila Janů.

09:32

První juniorky časovky jsou již na trati!

16:38

Těšíme se! Ve čtvrtek v 9:30 začínají časovky - nejen eliťáci, ale i muži do 23 let, juniorky, junioři, ženy. Obhájí titul Honza Bárta?